پشتیبانی

۱۷ اسفند ۱۳۹۷

سلام علیکمورود شما کاربران عزیز به سایت مدیاسیتی ، به معنای پذیرفتن کلیه قوانین ذکر شده ذیل می باشد ، پس خواهشمند است که قبل از انجام هر گونه فعالیت در سایت موارد ذیل را مطالعه بفرمائید .


۱- مطالب ذکر شده در سایت صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد و سایت مدیاسیتی و منتشر کنندگان مطالب در این سایت ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات مطالب و همچنین سوء استفاده ، سازندگان آن ها ندارد .

۲- مسئولیت خسارات (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری ) وارده به دستگاه های کاربرانی که به این سایت مراجعه و از محتویات این سایت استفاده کرده اند ( چه بدلیل وارد شدن به این سایت و چه بدلیل استفاده از محتویات این سایت باشد ) ، بر عهده خود کاربران می باشد و سایت مدیاسیتی و منتشر کنندگان مطالب هیچگونه مسئولیتی در قبال این نوع خسارات ندارد .

۳- استفاده از مطالب این سایت به شرطی که جنبه انتقادی نداشته باشد ، ( بدون ذکر منبع ، با ذکر منبع ) بلامانع می باشد .

۴- اطلاعات ذخیره شده کاربرانی که در این سایت ثبت نام کرده اند ، در نزد مدیر سایت خواهد ماند و جایی منتشر نخواهد شد ، مگر بدستور مراجع قضایی .

۵-بدلیل گستردگی مطالب بخش بازی ها و برنامه ها ، طبیعتاً ، امکان تست همه ی بازی ها و برنامه ها وجود ندارد ، به همین سبب ، احتمال این وجود دارد که برخی بازی ها و برنامه ها ، مشکل داشته باشند و اجرا نشوند . در صورتی که همچین مشکلی وجود داشت ، لطفاً اعلام فرمائید تا آن مطلب سریعا بررسی شود . در صورت تائید مشکل ، ورژن دیگری تست می شود و در صورتی که مشکلی نداشت ، ارائه می گردد . ولی نگران نباشید ، چون مطالب تماماً از منابع معتبر که دارای سابقه بلند مدتی هم می باشند ، جمع آوری شده اند .

۶-قوانین سایت ممکن است که تغییر کند ، خواهشمند است که زود به زود از این صفحه بازدید فرمائید .

با تشکر و سپاس فراوان
مدیریت سایت مدیاسیتی


رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان
Item وضعیت Opt-in Date Opt-out Date Action
موضوع
Additional Information
موضوع
Additional Information